Development

Development

Usebe Development - будівельна компанія нового покоління із сучасним баченням створення локацій для існування. Команду об'єднує одне - розвиток сучасної української архітектури. Будуємо як власні проєкти, так і на замовлення.

Житлові споруди

ЖИТЛОВІ СПОРУДИ

Комерційні приміщення

КОМЕРЦІЙНІ ПРИМІЩЕННЯ

Промислові будівлі

ПРОМИСЛОВІ БУДІВЛІ

Релокація будівельного бізнесу на Західну Україну призвела до повного удосконалення Usebe Group: з частковим ребрендингом та новими проявами філософії. 

Ми заколабилися з новими партнерами зі сфери будівництва, при цьому залишивши вже існуючих, перевірених часом та ділом. Об‘єднавшись, ми почали розробку продуктів, які не просто будуть задовольняти всі потреби майбутніх жителів, а й вдосконалять місцевість, в якій ми їх розташовуємо.

Стрімкий розвиток економіки можливий завдяки активному бізнесу! Це нас мотивує, ми відчуваємо відповідальність перед батьківщиною та клієнтами.

5

років роботи Usebe Group

180+

виконано 
замовлень

4

побудовано власних проєктів

Новий проєкт

НОВИЙ ПРОЄКТ

ГОТУЄТЬСЯ

Багато часів роботи витрачено на пошук ідеальної ділянки в регіоні, розробку неповторної локації, вивчення взаємодії планування будинку та психології людини, створення правильних форм, які не токсичні та приносять щастя.

SOON / SOON / SOON / SOON

/ SOON

 

Контактна інформація

Графік роботи:

ПН-НД  10:00 - 18:00

+38(093) 355 53 55

usebe.ua@gmail.com

Контакти