Н
Е
З
А
Б
А
Р
О
М

Релокація будівельного бізнесу на Західну Україну призвела до повного удосконалення компанії USEBE, з частковим ребрендингом та новими проявами філософії. 

Ми заколабилися з новими партнерами релокованого бізнесу зі сфери будівництва нерухомості, при цьому залишивши вже існуючих, перевірених часом та ділом. Об‘єднавшись, ми почали розробку продукту, який не просто задовольнить всі потреби майбутніх жителів, а й вдосконалить місто, в якому ми його розташуємо.

 

Учасників проєкту об’єднує одне - ведення повністю прозорого і сучасного бізнесу в новому для нас регіоні. Таким чином ми підтримаємо нашу країну в тяжкі воєнні часи та в мирному майбутньому. 

 

Стрімкий розвиток економіки можливий завдяки активному бізнесу! Це нас мотивує, ми відчуваємо відповідальність перед батьківщиною та клієнтами.

 

Багато часів роботи витрачено на пошук ідеальної ділянки в регіоні, розробку неповторної локації, вивчення взаємодії планування будинку та психології людини, створення правильних вулиць, які безпечні та приносять щастя.

 

Ми розуміємо, що багато професій стають дистанційними, тому передбачуємо комфортні умови для працівників, які будуть жити та працювати уСебе вдома.